Tofaş Akademi’ye Bakış

Tofaş Akademi, Tofaş’ın değer zincirine şirket hedefleri ışığında tasarlanmış teknik ve davranışsal eğitim çözümleri sunan, onlara eşsiz ve kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi yaşatan gelişim üssüdür.

Biz Kimiz?

2010 yılında temelleri atılan Tofaş Akademi, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan otomotiv devi Tofaş’ın kurumsal hafızasını oluşturup disipline ederek bundan sürdürülebilir fayda üretmeyi, tüm çalışanlarının ve paydaşlarının bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Neler Yapıyoruz?

Tofaş’ın dokunduğu herkesin hayatına en uygun ve yenilikçi öğrenme-gelişim metotlarını kullanarak anlam katmaya çalışan Tofaş Akademi, sunduğu tüm ortam ve olanaklarla zamandan, mekândan bağımsız keyif dolu bir deneyim sunuyor.

Bunun yanında; özgün teknikleri, öncü faaliyetleri ve sürdürülebilir başarısıyla tüm otomotiv sektörüne ve diğer sektörlerin akademilerine ilham veriyor.

Akademi Yolculuğumuz

Şirketin gelecek yolculuğunda önemli bir rol üstlenen Tofaş Akademi, şirketin adeta bilgi fabrikası rolünü üstleniyor ve bilgiyi dönüştürüyor. Otomotiv sektörüne eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmak için ihtiyacı en doğru şekilde tespit ederek bireysel, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanıyor.

Farklı bireysel öğrenme stillerine göre tasarlanmış yüzlerce eğitim modülü bulunan ve eğitmenlerini kendi bünyesinde yetiştiren Tofaş Akademi; üniversitelere eşdeğer fiziki şartlara ve içerik altyapısına sahip bir gelişim platformunu temsil ediyor.

Hayalimiz

Özgün teknikleri, öncü faaliyetleri ve sürdürülebilir başarısıyla global olarak tüm otomotiv sektörüne ve diğer sektörlerin akademilerine ilham vermek.

İşimiz Gücümüz

Bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamak üzere Tofaş’a ve değer zincirine en uygun öğrenme deneyimini sunmak.